Rare Beauty Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara “Black” Туш для вій

Rare Beauty Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara “Black” Туш для вій

Перший продукт, який я спробувала від американського бренду Rare Beauty стала туш для вій. Дуже хочу познайомитись ще з олівцями, кремовими рум’янами та помадами, можливо це колись станеться. Дуже подобається естетика бренду, кольорова гама та асортимент.

Чесно кажучи давно переді мною не стояла дилема яку туш придбати. Протягом довгих років я постійно отримувала якусь від брендів, тож потреби купувати майже не було, завжди були запаси та декілька відкритих флаконів. Та часи змінюються і про співпрацю з брендами не йде і мова. Тож складний вибір робила по декількох критеріях: цікавий бренд, туш яку ще не пробувала, не дуже дорогу і не бюджетну та і добре було б, щоб у міні форматі. Отак всі зірки співпали і я придбала туш Rare Beauty.

Дизайн пакування привабливий, навіть мініатюра виглядає класно – лаконічний футляр, матовий пластик, пастельного кольору. Об’єм 3 мл. Щіточка повнорозмірна, тому порівняно з мініатюрним флаконом виглядає велетенською. Вона класична – з довгими м’якими ворсинками, однакового розміру, комфортна у використанні, гарно профарбовує кожну вію.

Туш надає моїм віям більш виразний вигляд, насичений чорний відтінок, помітно подовжує, трохи підіймає у коренів. Проте об’єму від неї майже нема. Вона не осипається і грудочками не збирається, принаймні поки не починає висихати. Загалом проста, приємна але має значний недолік. Під кінець дня починає залишати під очима темні плями і приходиться постійно поглядати у дзеркало і підправляти макіяж. Не знаю у чому справа, можливо мої жирні повіки відіграють роль, можливо осіння вітряна погода. Саме через цей момент більше туш не придбаю.

Знайомі з косметикою Rare Beauty? А з тушшю бренда?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.