Maybelline The Colossal Curl Bounce Mascara “01 Very Black” Туш для вій

Maybelline The Colossal Curl Bounce Mascara “01 Very Black” Туш для вій

Як тільки побачила цю новинку дуже захотіла спробувати і все через пакування. Не знаю чому але цей футляр мені здається дуже привабливим, дуже часто саме візуал виявляється вирішальним при виборі туші. А характеристики відходять на другий план.

Футляр дуже ергономічний, футуристичний, мені подобається, нагадує щось космічне. Поєднання кольорів теж здається привабливим. Зроблений з пластику. Об’єм 10 мл. Щіточка ворсова, має легкий вигин, що трохи полегшує фарбування вій. Щетинки щіточки однакової довжини, тільки біля краю коротші, їх багато і вони густі. Туш має класичний аромат, який майже не відчувається. Відтінок “01 Very Black” і це класичний чорний, насичений проте не занадто.

Загалом туш мені сподобалась, вона комфортна, приємна та легка у використанні, можливо колись до неї повернусь. Нею легко профарбовувати вії, ефект виходить достатньо натуральний проте помітний. Вії видовжені, підняти у коренів, набувають виразності за рахунок кольору. Наносити треба жваво, якщо є бажання нашарувати, бо сохне туш швидко. Протягом дня носиться гарно, не осипається, не відбивається на верхній чи нижній повіки. Може зовсім трохи у зовнішньому кутку ока лишити темну плямку але таке трапляється вкрай рідко. Без зусиль змивається будь-якими засобами для демакіяжу.

Пробували цю туш бренду?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.