Lancome Juicy Tubes Ultra Shiny Hydrating Lip Gloss “02 Spring Fling” Блиск для губ

Lancome Juicy Tubes Ultra Shiny Hydrating Lip Gloss “02 Spring Fling” Блиск для губ

Це не просто блиск, це мрія. Ще у шкільні роки заглядалась на нього на сторінках журналів та мріяла але тоді дозолити собі щось подібне не могла. Згодом коли вже могла придбати бренд зняв його з виробництва і тільки минулого року відновлений повернув у продаж. Проте і після цього все було не просто, бо в Україну його чомусь офіційно так і не привезли але я знайшла вихід – придбала набір Sephora Favorites.

Пакування виглядає майже так само, як і раніше, зовсім трохи оновили дизайн. Це м’який тюбік, об’ємом 15 мл, він має пластиковий носик за допомогою якого блиск і наноситься на губи. У нього є ледь помітний смак та більш помітний солодкий аромат. Мені ні аромат ні смак не заважають, з часом до них звикаєш і взагалі перестаєш помічати. У лінійці багато відтінків, я дуже хотіла прозорий із блискітками (05 Marshmallow Electro), все ще його хочу, бо той що в мене зараз – напівпрозорий, глянцевий, без блискіток.

“02 Spring Fling” – ніжно рожевий, нейтральний, універсальний відтінок, який робить губи більш привабливими, при цьому особливо їх не змінюючи. Виглядає напівпрозоро, додає зовсім трохи рожевого відтінку. Має неймовірно гарний глянец, візуально це трохи збільшує об’єм губ.

Блиск Lancome Juicy Tubes не тільки робить губи більш привабливими, він ще і доглядає за ними. Помітно пом’якшує, зволожує, розгладжує. Носиться максимально комфортно, зовсім трошки відчувається, не тече, не збирається у куточках губ, у білу риску не скочується. Має невеличку липкість, за рахунок якої тримається стійко та довго. Використовується дуже економно, а в купі з великим об’ємом мені здається вистачить його до кінця життя. Загалом блиск мені подобається, це гарний представник люксового сегменту, якісний, комфортний та красивий.

Знайомі з цими блисками?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.