Kiss Volum’ N Define Mascara “Black” Туш для вій

Kiss Volum’ N Define Mascara “Black” Туш для вій

Вперше спробувала туш від американського бренду Kiss. Вона викликала у мене змішані почуття, бо з одного боку вона не погана, а з іншого дає не те, що мені потрібно і до чого звикла.

Пакування максимально класичне, це зручна куля, об’ємом 15 грамів. Щіточка силіконова, подовжена, тонка з короткими ворсинками, рідко посадженими. Мені подібна форма щіточки не дуже підходить, тому що не підіймає та не профарбовує вію від кореню до кінчика. Погано розділяє, через це вії виглядають не так ефектно, як хотілось би. Набирається на щіточку не дуже багато продукту, я десь чотири рази її опускаю у флакон.

Формула водостійка, що добре. Я люблю саме такі туші, вони носяться багато годин, не осипаються і не течуть. Туш Kiss саме така, цілий день ходжу з макіяжем і він тримається, не дивлячись на холод, вітер, дощ, сльози. Проте саме у цій туші водостійка характеристика дала неочікуваний ефект – вона дуже швидко сохне. Буквально наношу на вії одного ока і вже через декілька секунд вона застигла, нашарувати ти скорегувати макіяж не можливо.

Макіяж виглядає максимально натурально, ви бачите це на фото, вії трохи подовжені, трохи підняти та мають більш насичений колір. Нема драматизму, яскравих вій, все максимально природньо. Загалом мене влаштовує такий ефект, хоча зазвичай беру туш із більш вираженим результатом. Не дивлячись на кілька недоліків, туш комфортна, приємна і я нею користуюсь кожен день.

Придбати косметику Kiss можна на сайтах makeup.com.ua та www.amarylis.com.ua

Надано брендом для тестування.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.