KIKO Water Eyeshadow “219 Flamingo Pink” Моно тіні

KIKO Water Eyeshadow “219 Flamingo Pink” Моно тіні

У мене в колекції двоє моно тіней бренду і я в захваті від їх якості. Вони входять у основну лінію Kiko, мають настільки великий асортимент кольорів, що навіть уявити складно. Можливо у майбутньому я ще якісь відтінки придбаю.

Тіні знаходяться у пластиковому кубі, він лаконічний, простий проте стильний. Мені подобається пакування. Пластик якісний, коробочка тримається купи і не збирається розвалюватись. Під кришкою ховається маленьке дзеркало. Об’єм тіней 3 грами. Рефіл виглядає незвично, така форма дуже впізнана і одразу зрозуміло якого бренду тіні. Він об’ємний, нагадує чи то піщані дюни чи то відбиток пальця. Назва тіней не просто так має слово water, бренд позиціонує їх як тіні які можна наносити вологим способом. Якщо чесно то будь-які тіні можна наносити так але я не фанат цього способу. Та і ці тіні настільки пігментовані та яскраві, що і просто пальцем чи пензлем наносяться ідеально.

Відтінок “219 Flamingo Pink” специфічний і точно не для всіх. Це яскравий коралово-рожевий відтінок з металевим фінішем. Він може зробити макіяж негарним, невдалим, а очі хворобливими чи заплаканими. Тому треба дуже обережно підходити до вибору і створювати макіяж.

Якість тіней, як я вже писала чудова. Вони дуже пігментовані, яскраві, колір насичений, ідеально передається на шкіру будь-яким способом. Вони як розпалений метал, настільки щільно виглядають на повіках. Тіні максимально легко наносяться, розтушовуються, без проблем поєднуються з тінями інших текстур чи брендів. Майже увесь день гарно виглядають у макіяжі, звісно є нюанси. Наприклад, у мене повіки жирні тому жодні тіні ідеально з ранку до вечора не сидять, якщо ж у вас такої проблеми нема, то і макіяж протримається максимально довго.

Знайомі з цією лінією тіней Kiko?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.