Dior Fortifying Cream For Nails “Creme Apricot” Крем для догляду за кутикулою

Dior Fortifying Cream For Nails “Creme Apricot” Крем для догляду за кутикулою

Є така категорія косметики – розкішна розкіш. До неї я відношу косметику люкс брендів яка не дуже то і необхідна чи потрібна, заміну якій можна легко знайти, проти мати її та користуватись – суцільне задоволення. Крем для кутикули від Dior як раз такий засіб, бо гарну заміну йому можна знайти у бюджетному сегменті, проте володіти цією баночкою, тримати її на поличці так приємно.

Цей засіб має довгу історію. Вперше бренд Dior випустив його ще у 1963 році. З того часу пакування та формула вдосконалювалась проте актуальність не втратили, бо доглянутих нігтів та кутикули жінки завжди потребували. Мені подобається у цьому засобі абсолютно все. Особливо баночка. Виконана вона з пластику, проте такого якісного і важкого, що іноді здається наче зі скла. Вона гарна, компактна і неймовірно фотогенічна. Об’єм 10 грамів і вистачить його на все життя, без перебільшень. Сам крем має яскравий абрикосовий відтінок і апетитний абрикосовий аромат.

Текстура максимально незвична, нічого подібного в догляді за кутикулою я не пробувала. Крем максимально щільний, до того ж липкий, саме тому достатньо нанести мінімальну кількість. Він покриваю собою кутикулу, нігтьову пластину, пом’якшує, прибирає сухість та загрубілість. Поглинається повільно, це не той засіб який наніс і продовжив свої справи. Йому потрібен час, тому найкращий момент для щоденного нанесення – перед сном. Результат від використання є як миттєвий, так і довготривалий. У першому випадку кутикула одразу виглядає доглянутою та гарною, у другому – з часом вона не виглядає такою сухою та грубою. Чудовий засіб, користуюсь із задоволенням.

Подобається вам цей засіб від Dior?2 thoughts on “Dior Fortifying Cream For Nails “Creme Apricot” Крем для догляду за кутикулою”

  • Дуже цікавий засіб!
    Напишіть, будь ласка, які ваші улюблені засоби для кутикули та для шкіри рук із більш доступного сегменту)

    • Перше що приходить на думку це догляд від Yves Rocher, у бренда чудова олія для кутикули та насичений крем для рук – саме те що треба для сухої шкіри. Також мені подобаються засоби від більш професійного бренду NUB.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.