Chanel Les Beiges Eau De Teint Water-Fresh Tint “Medium Light” Тонуючий флюїд для обличчя

Chanel Les Beiges Eau De Teint Water-Fresh Tint “Medium Light” Тонуючий флюїд для обличчя

Вчасно я зібралась написати відгук (ніт), бо вже вийшла оновлена версія цього флюїду, а я досі про стару не розповіла. Проте все ж мій відгук може бути корисним, бо саме ця версія все ще у продажу і можливо якийсь тривалий час ще буде. Хотіла я його дуже давно по багатьом приводам: дуже гарний, унікальна текстура, багато хвалять, це ж Шанель! Ціна якийсь час відштовхувала, а потім я наважилась на купівлю і не жалкую, адже зараз він коштує близько 3к і це жах.

Флюїд Chanel це дуже легка тональна основа, саме такі як вона називають – для макіяжу без макіяжу. Виглядає вона вкрай незвично, мабуть це перший засіб на ринку такого штибу, принаймні я нічого подібного до Chanel не бачила. Основа рідкий гель, в середині якого плавають маленькі, кругленькі капсули тону. Виходять вони не змішані, я вичавлюю на тильну сторону долоні і вже на ній змішую пензлем. Навіть у цей момент можна побачити кожну окрему капсулку. Виглядає цей тон просто космічно. Змішую я пензлем який іде в наборі з флюїдом, проте і інші для тону з цією функцією впораються. А от спонж краще не брати, він просто з’їсть увесь продукт.

Макіяж з ним виходить максимально натуральний, ледве-ледве перекриваються пори, трохи нівелюються недоліки, трохи вирівнюється клір обличчя, з’являється вологе сяяння на шкірі. Загалом кардинально нічого не змінюється проте щось таки змінюється, бо обличчя виглядає краще – в цьому магія флюїду Chanel. Я наношу виключно тонким шаром, без нашарування. Неприємна особливість цього засобу в тому що може окислюватись якщо наносити більше ніж один шар. Під окислюванням я маю на увазі затемнення кольору обличчя на пару тонів.

Як тільки я побачила пензлик то трохи засмутилась та розчарувалась, бо він такий маленький і не уявляла як ним наносити тональний засіб. Проте спробував змінила думку, він справді ідеально наносить цей флюїд, робить це вправно, гарно та без зайвих зусиль. Виконаний якісно, ворс не лізе, ручка зроблена з тонкого металу.

Відтінок “Medium Light” виявився для мене затемним, проте не критично. Якби була можливість замінила б на “Light”. Він має жовтий підтон, проте не помаранчевий, в рамках норми.

Знайомі з цим культовим засобом Chanel?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.