Catrice Лаки для нігтів More Than Nude

Catrice Лаки для нігтів More Than Nude

Раніше у блозі вже був пост про два лака для нігтів Catrice лінії More Than Nude, сьогодні покажу ще два, проте в інших відтинках. Я вважаю цю лінію просто ідеальною і точно буду купляти лаки доти доки бренд буде випускати. Дуже сподіваюсь що її ніколи не знімуть з виробництва.

У 90% випадків я фарбую нігті саму у таку гамму – нейтральну, світлу, нюдову. Саме з такими кольорами мені комфортно, плюс подібні відтінки не потребують зайвих зусиль, їх не треба нашаровувати, не треба вимальовувати ідеальні риски. Лаки Catrice максимально прості у використані, просто наніс один шар,через пару хвилин він висох і вже нігті виглядають доглянуто та акуратно. Другий шар сохне не довше, якщо покрити його ще прозорим топом, то можна ходити з лаком неділю. Напівпрозорі натуральні відтінки, плюс гарний глянец – манікюр виглядає просто космічно гарно.

Лаки бренда довго служать і починають густішати тільки під самий кінець, легко наносяться, легко знімаються, лягають рівномірно, без бульбашок, не конфліктують з топами від інших брендів. Мають непоганий глянець, проте я віддаю перевагу поєднанню з топом. Пензлик комфортний, має заокруглену форму і трошки збільшений розмір. Стійкість у них теж гарна.

“02 Pearly Ballerina” – саме цей відтінок найменше подобається серед усіх, тому його повторно точно не буду купувати. Він занадто вибілює ніготь, дає ефект переливу перлини. Загалом гарний але мені подобаються більш нейтральні чи теплі по підтону.

“06 Roses Are Rosy” – а от оцей ідеальний для мене. Він виглядає більш натурально, наче здоровий, доглянутий ніготь. Відтінок гарний – тілесний, рожево-персиковий, з теплим підтоном.

Знайомі з цією лінією бренда Catrice?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.